Odtwarzaj
Poprzedni
Następny

6 czerwca 2017 / Komunikat w sprawie wcześniejszego wykupu części obligacji serii C

W związku z realizowaną procedurą wcześniejszego wykupu 7.000 obligacji serii C Medort S.A. („Emitent”), na podstawie uchwały Zarządu Emitenta nr 3/05/2017 z dnia 24 maja 2017 roku oraz warunków...

17 maja 2017 / Zmiana warunków emisji obligacji serii C i D

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2017 i odbytych w dniu 17 maja 2017 r. Zgromadzeń Obligatariuszy obligacji serii C i obligacji serii D, Zarząd Medort S.A. informuje o...

25 kwietnia 2017 / Zarząd Medort S.A. informuje o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy.

Zarząd Medort S.A. informuje o zwołaniu Zgromadzenia Obligatariuszy Obligacji Serii C i D, które odbędzie się w dniu 17 maja 2017 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Haitong Bank,...


Grupa Medort

MEYRA Ortopedia

Spółka Meyra Ortopedia jest liderem sprzedaży asortymentu rehabilitacyjnego w Niemczech. Meyra to globalna marka produktów, kojarzona ze znakomitych jakościowo wózków inwalidzkich dla dzieci, dorosłych w tym z napędem elektrycznym. Spółka Meyra GmbH, zlokalizowana jest w północno-zachodniej części Niemiec. W tej nowoczesnej fabryce w Kalletal produkuje się najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty rehabilitacyjne. Meyra jest liderem sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego w Niemczech z 10% udziałem w rynku, jednocześnie sprzedaje swoje produkty do większości krajów EU, działając na rynkach w 62 krajach. W ofercie Meyra znajdują się wózki inwalidzkie różnego rodzaju- aktywne, sportowe, klasyczne, dedykowane dla różnych grup odbiorców, wózki i skutery z napędem elektrycznym, pomocniczy sprzęt rehabilitacyjny oraz markowe produkty ortopedyczne.
MDH

Firma mdh sp. z o.o. proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Jest producentem artykułów ortotycznych, obuwia profilaktycznego oraz wytwórcą przedmiotów rehabilitacyjnych. Posiada umowy wyłączności znanych marek światowych na terenie kraju i Europy, współpracuje aktywnie z kilkuset sklepami sprzętu medycznego w Polsce.
Spółka MDH zlokalizowana jest w Łodzi w Specjalnej Strefie Ekonomicznej (SSE). Dystrybuuje swoje produkty za pośrednictwem kanału hurtowego do ponad 1000 sklepów medycznych zewnętrznych w Polsce. Produkcja oferowanego asortymentu jest prowadzona w oparciu o dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Łodzi. Pierwszy z nich znajduje się w SSE w Łodzi, produkując: obuwie korygujące dla dzieci MEMO, asortyment ortopedyczny oraz produkty rehabilitacyjne. Drugi zakład produkcyjny, specjalizującą się w produkcji lekkich wózków dla aktywnych użytkowników. Zakład znajduje się w południowej części Łodzi i jest zarządzany przez spółkę zależną MTB Poland. Wszystkie zakłady produkcyjne spełniają wymagania jakościowe, takie jak ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, ISO 14001:2004, PN-N-18001: 2004.

Life+

Grupa Life+ to sieć salonów medycznych. Grupę tworzą zarówno salony firmy Life+, jak i sklepy spółek partnerskich: Nasze Zdrowie, Life Care, Ortomedic, Libran, LifePoint. Dzięki kompleksowemu zaspokajaniu potrzeb swoich Klientów i obecności na całym terytorium kraju, Grupa jest obecnie liderem w zakresie sprzedaży sprzętu medycznego i największą siecią sklepów medycznych w Polsce. Placówki Grupy zajmują się sprzedażą całego zakresu sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego, wydają środki pomocnicze oraz przedmioty ortopedyczne. W ofercie większości sklepów są produkty profilaktyczne a w wybranych miejscach także sprzęt miarowy i możliwość wypożyczenia łóżek rehabilitacyjnych oraz koncentratorów tlenu. W skład sieci wchodzi prawie 60 salonów medycznych z profesjonalnymi, doświadczonymi konsultantami, umiejącymi profesjonalnie doradzić oraz grupą wykwalifikowanych przedstawicieli medycznych.

Marmed Healthcare

Spółka produkująca kosmetyki naturalne pod nazwą KROPLA ZDROWIA dedykowane dla segmentu medycznego - Linia Medyczna z nanosrebrem, oraz ekskluzywne kosmetyki z arganem - LINIA ECO GOLD LINE.
Jednoczesnie spółka jest odpowiedzialna za wdrażanie i obsługę programu lojalnościowego, której celem jest długofalowe wsparcie sprzedaży detalicznej.

Rehab

Rehab - węgierska spółka zajmująca się sprzedażą głównie sprzętu rehabilitacyjnego jak również ortopedycznego. Firma istnieje od 1915 roku i posiada sieć franczyzową 30 placówek na terytorium Węgier. Po wejściu w skład Grupy Medort, siedziba została przeniesiona do nowoczesnego parku logistycznego na przedmieściach Budapesztu, rozszerzono asortyment. Firma sponsoruje Węgierską sekcję szermierki osób niepełnosprawnych.

Medort RU

MEDORT RU – spółka, której zadaniem jest koordynacja działalności Medort na terenie Federacji Rosyjskiej. Spółka jest odpowiedzialna za rozwój dystrybucji hurtowej marek własnych na teranie Rosji.